• Úvod
  • Offshore společnosti
Offshore společnosti

Offshore společnosti

Důležité je na úvod znát, co jsou offshore společnosti. Za takovou společnost označujeme offshore firmu založenou a registrovanou se sídlem v zemi s výhodným daňovým režimem, tzv. „daňovém ráji“.

Základem offshore společností je, že podnikatelská aktivita offshore společností je uskutečňována mimo území, ve kterém jsou registrovány.

Podstatou je, že země, kde je offshorová firma registrována, dostává k sobě mezinárodní kapitál a jako protislužbu poskytuje offshore společnosti zvýhodněný daňový režim a právní jistoty.

Každý daňový ráj (jurisdikce) je vždy specifický, a proto režim zdanění příjmů společnosti a zdanění dividend se může lišit, avšak obecně platí, že daňové zatížení je podstatně nižší, než v České republice.

Pro efektivní daňovou optimalizaci je tedy potřeba vytvořit adekvátní offshorovou strukturu, která Vám zabezpečí anonymitu vlastnické struktury offshorové společnosti (popřípadě celého holdingu) a správné optimální fungování.

Offshore společnost snadno a rychle

Offshore společnost lze získat i rychleji ve formě tzv. ready-made offshore společnosti. Jedná se o takové společnosti, které jsou již založené. Ready-made offshore společnosti jsou bez podnikatelské historie a čekají na převedení na nového vlastníka. Dále je možné nechat si založit společnost přímo na míru, podle Vašich požadavků a potřeb.

Máme mnoho zkušeností se zakládáním a správou offshore společností, a tudíž jsme schopni navrhnout tu nejlepší strukturu dle Vašich požadavků přesně pro Vás.

Mezi jurisdikce, ve kterých zakládáme společnosti jsou například Seychelly, Velká Británie, Kypr, Hong Kong a další. Celkem otevíráme offshore společnosti ve 24 jurisdikcích.

Výhody založení offshore společnosti

  • Optimalizace daňových nákladů – při využití offshore společností můžete výrazně ušetřit na daních. V některých jurisdikcích se můžete dostat až na nulové daně.
  • Anonymita – další výhodou offshore společnosti je využití naprostého soukromí a anonymity vlastnictví u společnosti v daňovém ráji.
  • Ochrana vašeho majetku – nemovitosti i movitý majetek lze vlastnit s využitím offshore společnosti.
  • Zvýšení vašeho image – využíváním zahraniční společnosti zlepšíte svou image v očích svých obchodních partnerů. Offshore společnost se vyplatí i v případě obchodování s mezinárodními obchodními partnery.

V jaké zemi vám založíme offshore společnost?

Seychely – vysoce oblíbené místo pro zakládání offshore společností. Založení společnosti lze vyřídit do 24 hodin. Cena zřízení offshore společnosti na Seychelách je pouze 650 EUR.  Není zde žádná zbytečná administrativa a samozřejmě nulové daně. Více informací o této jurisdikci – zde. Estonsko – hlavní výhodou offshore firmy v tomto státě je přístup k trhům EU díky celé řadě uzavřených dohod. Estonsko má uzavřeno velké množství smluv o zamezení dvojího zdanění. DPPO je 0 % v případě, že použijete zisk pro rozvoj společnosti.

Destinace je oblíbená i díky nízké míře byrokrycie a možnosti elektronické komunikace s úřady. Více informací o offshore jurisdikci – zde.

Máte konkrétní požadavky, které od offshore společnosti očekáváte? Kontaktujte nás, poradíme vám tu nejvhodnější lokalitu.

Cena offshore společnosti

Jsme registračním agentem od roku 1996. Mezi výhody společnost Parker & Hill patří zkušenosti, dlouhodobé působení na trhu a především konečné ceny. Ceny offshore společností, které jsou k nalezení na webu, jsou konečné a žádné další poplatky již Vám za danou službu nebudou účtovány. Ukázka cen offshore společností v některých destinacích:

  • Společnost v Belize: 750 EUR
  • Společnost v Estonsku: 950 EUR
  • Společnost na Mauritius: 980 EUR
  • Kompletní ceník pro offshore společnosti najdete zde.

V případě, kdy váháte nad zřízením offshore společnosti, neváhejte nás kontaktovat. Naše konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Poskytneme Vám základní informace a navrhneme struktury offshore firmy vhodné pro Vás a Vaše podnikání. Rádi Vám pomůžeme.

Kontaktní formulář

 

Offshore společnosti

Výhody

vstup na mezinárodní trh
daňové úlevy
méně administrativy
vč. vedení účetnictví

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme