• Úvod
  • Crypto-friendly bankovní účty
Kryptoměny

Crypto-friendly bankovní účty

Najít banku, která bude nakloněna kryptoměnám, činí dnes nelehký úkol. V případě, že potřebujete v hledání pomoci, obraťte se na nás.

Většina tradičních finančních institucí dnes nahlíží na operace s kryptoměnami velice restriktivně a činí tak z jinak velice jednoduché činnosti jako je založení bankovního účtu, téměř nadlidský úkol.

Pokud se vám taková situace nestala osobně, jistě jste slyšeli o případech, kdy banka bez důvodu zablokovala platbu nebo pozastavila vedení účtu z důvodu nepodporovaných operací. Bohužel za nepodporované operace dnes banky považují i pouhé odesílání a přijímaní prostředků z kryptoměnových směnáren.

Naštěstí pro všechny uživatele kryptoměn se najdou i takové banky a platební instituce, které kryptoměnové burzy podporují a svým zákazníkům umožní obchodovat s kryptoměnami bez sebemenších komplikací.

Obchodujete s kryptoměnami a potřebujete bankovní účet pro jejich směnu za fiat a následný výběr? Jste společnost, která přijímá kryptoměny za své zboží a služby, ale nemáte, jak kryptoměny převést do fiat měny? Obraťte se na nás a my vám se založením bankovního crypto-friendly účtu pomůžeme.

kryptoměny a bankovní účty

Kryptoměny

Výhody

Provedeme Vás světem kryptoaktiv
Držíme krok s technol. pokrokem
S námi může být krypto-vizionář každý

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme