• Úvod
 • Založení společnosti
CZ & SK společnosti

Založení společnosti

Pokud si chcete Vaši společnost založit sami, jsme i v této oblasti připraveni poskytnout Vám komplexní servis a vyřešit pro Vás veškeré související formality.

Společnost pro Vás založíme přesně dle Vašich potřeb a požadavků v nejkratší možné době. Poradíme Vám, jak do zakladatelských dokumentů správně zformulovat Vaše specifické požadavky, zajistíme konání valné hromady u spolehlivého notáře a přímý zápis společnosti do obchodního rejstříku, zařídíme pro Vás rovněž živnostenská či jiná oprávnění, sídlo, apod.

Nominee servis

Služba spočívá v poskytnutí osob, které budou dosazeny jako členové statutárního orgánu společností či jako jejich společníků (akcionářů).

Jedná se o zcela legální postup, který naši klienti využívají nejčastěji z těchto důvodů:

 • Klient chce chránit své soukromí či má zájem zůstat z jiných důvodů v anonymitě;
 • Klient nemá k dispozici dostatek osob, které by mohl dosadit do potřebných pozic;
 • Klient má zájem o eliminaci podnikatelských rizik ve vztahu ke své osobě;

Našim klientům nabízíme obsazení následujících pozic našimi lidmi:

 • Jednatel ve společnosti s ručením omezeným.
 • Společník ve společnosti s ručením omezeným.
 • Člen představenstva v akciové nebo evropské společnosti.
 • Člen dozorčí rady v akciové nebo evropské společnosti.
 • Akcionář v akciové nebo evropské společnosti.

Z důvodu zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti pro naše klienty doporučujeme, aby služba nominee servisu byla poskytována společně s dalšími službami naší společnosti, a to zejména:

 • Poskytnutí sídla společnosti (zajistíme, aby např. nominee ředitel byl v sídle přítomen v případě potřeby, aby zde přebíral poštu společnosti apod.)
 • Právní servis, daňový servis – dokumenty týkající se společnosti budou kontrolovány naším právním oddělením, případně daňovými poradci, tak aby byl nominee servis zajištěn za každých podmínek na té nejvyšší úrovni;
 • Vedení účetnictví – u společností s nominee servisem vedeme účetnictví, tak aby i v této oblasti společnost řádně plnila veškeré své zákonné povinnosti.

Založení účtu v bance

Pro řádné fungování společnosti je nezbytné, aby tato společnost měla zřízen účet v bance. Našim klientům můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti při zakládání bankovních účtů. Velmi oblíbená je pak mezi našimi klienty široká nabídka účtů v zahraničních bankách (více zde).

Rádi si vyslechneme Vaše požadavky na bankovní účet a představy o jeho užívání, dle kterých pro Vás vybereme tu nejvhodnější banku z celého světa. Vyplníme za Vás příslušné formuláře, vyžádáme od Vás několik dokumentů a po založení Vám důkladně vysvětlíme, jak užívat účet se všemi jeho atributy (internetové bankovnictví, platební karty apod.). Pokud budete potřebovat, rádi Vám pomůžeme i s realizací bankovních transakcí.

založení společnosti - kontakt

CZ & SK společnosti

Výhody

byrokracii vyřídíme za Vás
více času pro Vaše podnikání
kompletní servis vč. sídla i účetnictví
odborné poradenství zdarma

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme