• Úvod
  • Založení společnosti
CZ & SK společnosti

Založení společnosti

Pokud si chcete Vaši společnost založit sami, jsme i v této oblasti připraveni poskytnout Vám komplexní servis a vyřešit pro Vás veškeré související formality.

Společnost pro Vás založíme přesně dle Vašich potřeb a požadavků v nejkratší možné době. Poradíme Vám, jak do zakladatelských dokumentů správně zformulovat Vaše specifické požadavky, zajistíme konání valné hromady u spolehlivého notáře a přímý zápis společnosti do obchodního rejstříku, zařídíme pro Vás rovněž živnostenská či jiná oprávnění, sídlo, apod.

Založení účtu v bance

Pro řádné fungování společnosti je nezbytné, aby tato společnost měla účet v bance. Našim klientům můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti při zakládání bankovních účtů. Velmi oblíbená je pak mezi našimi klienty široká nabídka účtů v zahraničních bankách (více zde).

Rádi si vyslechneme Vaše požadavky na bankovní účet a představy o jeho užívání, dle kterých pro Vás vybereme tu nejvhodnější banku z celého světa. Vyplníme za Vás příslušné formuláře, vyžádáme od Vás několik dokumentů a po založení Vám důkladně vysvětlíme, jak užívat účet se všemi jeho atributy (internetové bankovnictví, platební karty apod.). Pokud budete potřebovat, rádi Vám pomůžeme i s realizací bankovních transakcí.

založení společnosti - kontakt

CZ & SK společnosti

Výhody

byrokracii vyřídíme za Vás
více času pro Vaše podnikání
kompletní servis vč. sídla i účetnictví
odborné poradenství zdarma

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme