• Úvod
  • Směnárny, DEFI a Cryptopayments Gateways
Kryptoměny

Směnárny, DEFI a Cryptopayments Gateways

Zajímá Vás, jak by Vašemu podnikání pomohlo využívání některých kryptoměnových nástrojů? Chcete například přijímat platby v kryptoměně nebo za společnost obchodovat na kryptoměnových burzách? Obraťte se na nás a my Vám vybereme ideální kryptoměnový nástroj k zefektivnění Vašeho businessu.

Kryptoměny v posledních letech zažívají poměrně velký „boom“, a to napříč celou společností.

Od uvedení první kryptoměny, bitcoinu, uběhlo již více než 10 let a od té doby se velikost kryptoměnového světa mnohonásobně rozrostla a odhaduje se, že v současnosti existuje přes 9 000 kryptoměn s tržní kapitalizací blížící se třem bilionům korun.

Kryptoměny jsou trend, který už není pouze technologickým výstřelkem pro pár vybraných IT odborníků, ba naopak, dnes jsou kryptoměny součástí každodenního života mnoha z nás. Čím dal tím více podnikatelů a firem začíná s kryptoaktivy pracovat a snaží se tak udržet krok s technologickým pokrokem. Mnoho firem dnes už například přijímá kryptoměny jako formu platebního prostředku za jejich zboží a služby, čímž se snaží přilákat více zákazníků.

Kryptoaktiva však nabízejí mnohem více než pouhé zprostředkování platby za vaše nabízené produkty a služby. Vašemu podnikání dnes mohou krypto nástroje pomoci i v mnoha jiných odvětví a záleží pouze na vás, které si vyberete.

Jsme si vědomi, že technologický pokrok, potažmo vývoj v kryptoměnovém světě, letí vpřed rychlostí světla a vyznat se v něm, může být oříškem i pro zkušené analytiky, kteří pozorováním vývoje kryptoměn tráví většinu svého času. Nabízíme vám proto, možnost nezávazné konzultace, ve které si s vámi probereme, zda využití některých kryptoměnových nástrojů dává u vašeho podnikání smysl či nikoli.

směnárny DEFI, krypto brány

Kryptoměny

Výhody

Provedeme Vás světem kryptoaktiv
Držíme krok s technol. pokrokem
S námi může být krypto-vizionář každý

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme