Kryptoměny

OTC

Obchodování „Over the Counter“ neboli mimoburzovní obchodování je způsob prodeje nebo nákupu kryptoměny bez použití směnárny či jiného prostředníka

OTC (over-the-counter) trh je decentralizovaný trh, na kterém účastníci trhu obchodují s akciemi, komoditami, měnami nebo jinými nástroji přímo mezi dvěma stranami, a to bez centrální burzy nebo brokera. Mimoburzovní trhy nemají fyzická umístění; místo toho se obchodování provádí typicky elektronicky. To je velmi odlišné od systému aukčního trhu.

Na OTC trhu se dealeři chovají jako tvůrci trhu tím, že uvádějí ceny, za které budou nakupovat a prodávat cenný papír, měnu nebo jiné finanční produkty. Obchod lze provést mezi dvěma účastníky na OTC trhu, aniž by ostatní věděli o ceně, za kterou byla transakce dokončena. Obecně platí, že OTC trhy jsou obvykle méně transparentní než burzy a také podléhají menšímu počtu regulací.

OTC trhy jsou dnes velice oblíbenou alternativou ke kryptoměnovým burzám a směnárnám při nákupu a prodeji kryptoměn. OTC trhy nabízejí fanouškům kryptoměn především vyšší míru ochrany soukromí a nižší míru regulace.

Výhodou a nevýhodou zároveň je absence centralizované autority, která by jednotlivé obchody kontrolovala a dohlížela na jejich průběh. Je proto velice důležité zvolit pro OTC obchodování důvěryhodného partnera u kterého nehrozí, že budete podvedeni a o své prostředky přijdete.

Pokud přemýšlíte o nákupu nebo prodeji kryptoměny skrze OTC obchod, ale nemáte důvěryhodného partnera k provedení obchodu, napište nám. V rámci naší kanceláře spolupracujeme s několika poskytovateli těchto služeb, s kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

otc obchodování s kryptoměnami

Kryptoměny

Výhody

Provedeme Vás světem kryptoaktiv
Držíme krok s technol. pokrokem
S námi může být krypto-vizionář každý

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme