POSTARÁME SE O VÁŠ BUSINESS

Náš tým

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám telefon a my se Vám ozveme

ph-karasph-karas

Mgr. Peter Karas, MBA

Peter Karas vystudoval právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Ve svém profesním životě nasbíral dostatek zkušeností při vlastním podnikání, a proto je schopen navrhnout optimální strukturu společností i pro velké podniky. Pomůže Vám s řešením dluhopisových emisí, investičních společností a fondů v ČR a zahraničí. Spolupracuje na několika úspěšných krypto projektech, věnuje se problematice krypto regulací a krypto trhu. 

karas@parkerhill.cz
+420 777 025 554

ph-kuceraph-kucera

Ing. Pavel Kučera

Pavel Kučera se věnuje převážně zakládání českých společností a kombinaci českých společností se zahraničním společníkem, případně i jednatelem. Vlastní podnikatelské zkušenosti a studium vysoké školy mu umožňují zhodnotit konkrétní propojení českých a zahraničních společností v širších souvislostech. S těmito aktivitami souvisí i zřizování odštěpných závodů offshore společností v ČR.

kucera@parkerhill.cz
+420 774 553 446

ph-kalouskovaph-kalouskova

Barbora Karas, DiS.

Barbora se stará o administrativní zázemí při zakládání a následné správě zahraničních společností. Její pracovní náplní je především komunikace s místními úřady, vyplňování a kompletace dokumentace nezbytných pro správný chod offshore společností. V těchto záležitostech je nutná všeobecně dobrá znalost legislativních poměrů a preciznost.

barbora@parkerhill.cz
+420 702 155 499

ph-prechph-prech

Mgr. Ondřej Přech

Ondřej je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Jeho specializací je mezinárodní právo, díky čemuž se perfektně orientuje v oblasti globálního obchodování. Náplní jeho práce je především zakládání a správa zahraničních společností po celém světě a nastavování efektivních firemních struktur podle klientských požadavků. Ondřej pravidelně sleduje nejnovější trendy v offshore podnikání. Dovede spojovat i netradiční právní a daňové výhody rozličných jurisdikcí.

support@parkerhill.cz
+420 720 032 350

ph-kolinovaph-kolinova

Markéta Kolínová

Markéta je specialistkou na on-shore společnosti. Věnuje se zakládání všech právních forem českých společností, jejich správě a převodům. Skvěle se orientuje také v problematice odštěpných závodů a jiných méně běžných typů společností. U této práce je důležitá zejména trpělivost a preciznost při přípravě všech potřebných dokumentů. V neposlední řadě se Markéta stará o poskytování a správu právních adres a sídel společností.

kolinova@parkerhill.cz
+420 725 526 259

Mgr. Michal Šrámek

Michal je absolventem Právnické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Již za doby svého studia díky stážím v několika advokátních kancelářích nasbíral zkušenosti napříč celým právním spektrem, což mu dává možnost dívat se na problematiku mezinárodního podnikání v širších souvislostech. Jeho specializací je mezinárodní korporátní právo s přesahem do oblasti AML a firemního compliance. Michal se rovněž zaměřuje na otevírání bankovních účtů pro zahraniční entity, kdy v této oblasti pravidelně sleduje vývoj a je tak schopen pružně reagovat na rozličné požadavky klientů.

sramek@parkerhill.cz
+420 778 070 404‬

Jaroslav Karas

Jaroslav má na starost vnitrofiremní procesy, kde se neustále snaží najít prostor pro zlepšení a zefektivnění. Jeho náplní práce je také komunikace s klienty a administrativní úkony spojené se zakládáním nových společností, ať už v zahraničí nebo v České republice. K jeho činnostem se řadí rovněž komunikace s obchodním rejstříkem, živnostenským úřadem, notářem a advokáty, s kterými spolupracujeme při zakládání společností. 

consultancy@parkerhill.cz
+420 602 488 808

Ing. et Ing. Pavel Urban

Pavel je absolventem oboru technická kybernetika na Západočeské univerzitě v Plzni a absolventem oboru personální management a podniková ekonomie a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 1996 se stal daňovým poradcem (KDP ČR) a od roku 2003 je auditor (KAČR).

Pavlovou náplní práce je především odpovědnost za kontrolu kvality účetních a poradenských služeb, vedení účetnictví vybraným subjektům, zpracování účetních závěrek podle českých i mezinárodních účetních standardů, sestavování výkazů a reportů. Specializuje se na řešení komplikovaných účetních případů, metodické vedení účetnictví a zpracování daňových přiznání.

Pro klienty poskytuje obecné daňové poradenství jak z hlediska hmotněprávního v oblasti přímých a nepřímých daní, se specializací na daň z příjmů fyzických osob, daň z příjmů právnických osob, daň z přidané hodnoty a vybrané prvky mezinárodního zdanění z pohledu české legislativy, tak i z hlediska daňového procesu. V neposlední řadě se zabývá vedením personální a mzdové agendy.

dane@parkerhill.cz
+420 720 032 355

Bc. Tereza Jůnová

Tereza účtuje již téměř 10 let. Účetnictví se věnovala při studiu na provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Má zkušenosti s účtováním společností s různými ekonomickými činnostmi i účtováním fyzických osob. Její hlavní náplní práce je pravidelné vedení účetnictví, zpracování přiznání k DPH, kontrolních a souhrnných hlášení. Zpracovává rovněž i přiznání k dani z příjmů. Kontroluje, zda jsou přiznání zpracována a odeslána na příslušné úřady včas. Klientům rovněž zasílá pravidelné reporty o stavu jejich hospodaření.

podpora.dane@parkerhill.cz
+420 702 155 505

Tereza Rybáčková

Tereza se věnuje zpracování dokladů k DPH a jeho následnému přiznání. Zároveň se stará o neplátce daně z přidané hodnoty, kterým zaúčtovává doklady k dani z příjmu a vystavuje daňové přiznání. Přihlašuje zaměstnance společností na příslušné instituce (ÚP, ČSSZ, ZP). V současné době studuje obor Finance, účetnictví a daně na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

rybackova@parkerhill.cz
+420 725 455 151

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Požádejte o konzultaci zdarma

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Naše vědomosti & zkušenosti

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme