Resuscitace seychelských společností

Datum: 15.5.2024

Z důvodu nastavení striktních pravidel pro oživení společnosti (v případě jejího zrušení) ze strany místní regulativní autority, zavádíme od 10.5.2024 poplatek spojený se zprocesováním této záležitosti ve výši 2.000 EUR.

Před samotným obnovením musí společnost projít kompletní inspekcí, jejíž součástí je mj. osobní schůzka s kontrolorem z místního regulačního úřadu (Financial Service Authority – FSA) a dodání účetních záznamů společnosti. To vše proto, aby bylo platně prokázáno, že před svým výmazem společnost dostála všem povinnostem, které jí ukládá platná legislativa Seychelské republiky.

K tomuto jsou zahrnuty tyto kroky:

  • Příprava a následná kontrola korporátní dokumentace společnosti, společně se záznamy vyžadovanými příslušnou KYC (Know Your Customer) a EDD (Enhanced Due Dilligence) legislativou.
  • Kontrola účetních záznamů společnosti.
  • Kontrolní schůzka se zástupcem FSA .

Tento poplatek se přidává ke standardním nákladům pro oživení společnosti, stejně jako k veškerým zbývajícím nedoplatkům a sankcím, které se na konkrétní společnost vztahují.

Rádi Vás celým procesem oživení společnosti provedeme, pomůžeme Vám s kompletací všech podkladů a postaráme se o hladký průběh.


Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme