• Úvod
  • Prodej společnosti

Prodej společnosti

Jak začít podnikat?

Dnešní doba nabízí mnoho možností, jak začít podnikat. Můžete si společnost založit sami. Je k tomu ovšem potřeba nastudovat a aplikovat postup, jak správně a, pokud možno, levně společnost založit a nechat si ji zapsat do obchodního rejstříku. Ovšem dnes již není problém se obrátit na firmy, které se specializují na prodej společností.

Firmy, jejichž specializací je prodej společnosti, nabízí rychlé, spolehlivé a levné řešení založení společnosti. Prodej společnosti je v dnešní době velice vyhledávanou službou, která svým klientům ušetří hlavně čas. Pokud se rozhodnete pro společnost na prodej, postačí Vám jedna osobní návštěva, kde se pouze podepíšou papíry o převodu obchodního podílu.

Vše ostatní vyřeší za Vás náš tým, který se na prodej společností specializuje. Máme pro Vás připravené společnosti na prodej, a to jak v české jurisdikci, tak i v různých zahraničních jurisdikcích.

Co znamená “prodej společnosti”?

Společnost na prodej splňuje veškeré zákonem stanovené znaky. Především jde o jejich transparentnost. Společnosti na prodej jsou založeny za účelem jejich následného prodeje novému společníkovi a jednateli. Společnosti na prodej jsou často označovány jako tzv. ready-made společnosti.

Je to hlavně z toho důvodu, že po jejich založení není vykonávána žádná další činnost, která se dá označit za činnost podnikatelskou, a tudíž je společnost na prodej bez závazků, pohledávek a podnikatelské historie. Společnosti na prodej jsou připraveny k Vašemu okamžitému startu podnikání.

Společnosti na prodej se dělí do několika kategorií podle struktury. Některé společnosti na prodej mají například jen jednoho jednatele a jednoho společníka. U jiných společností na prodej je to pak formou dva jednatelé a dva společníci. Záleží tedy čistě na Vašich požadavcích. Nicméně nemusí vše končit jen prodejem společnosti.

K prodeji společnosti dále můžeme poskytnou i vedení kompletního účetnictví a právní pomoc v případech, kdy to bude nezbytné. Žádná společnost, která je v seznamu Vám nevyhovuje? Nevadí – můžeme založit společnost k prodeji přímo na klíč podle Vašich přání. Stačí nás jen kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

společnosti na prodej

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme