• Úvod
  • Nejlevnější ready made firmy

Nejlevnější ready made firmy

Ready made firmy

Jestliže se chystáte podnikat, čeká Vás nevyhnutelně rozhodnutí, jakou formu podnikání zvolíte. Můžete se vydat cestou živnostenského podnikání jako OSVČ nebo podnikat jako právnická osoba. Pokud se rozhodnete pro právnickou osobu, můžete si vybrat, jestli si založíte firmu novou či dáte přednost nákupu již hotové, založené, tzv. ready made společnosti.

Ready made firma je dobrá volba pro ty, kdo nechtějí absolvovat celý proces zakládání a kdo ocení, že je společnost staršího data. Společnosti mají zařízené veškeré potřebné dokumenty a všechna nutná osvědčení k tomu, aby mohly ihned začít podnikat.

Jedině v případě speciálních živností, které vyžadují od konkrétních fyzických osob státem vyžadované oprávnění (například koncesované živnosti), je nutné, aby k dalšímu podnikání figurovala v dané obchodní společnosti právě taková oprávněná osoba. My pro Vás máme ty nejlevnější ready made firmy – zjistěte více!

Jak na koupi předpřipravené firmy?

Samotný proces vypadá tak, že si vyberete společnost a nakoupíte od jejího současného vlastníka jeho obchodní podíl. Tím se stanete společníkem již vzniklé obchodní společnosti. V případě nejčastěji využívané právní formy společnosti – společnosti s ručením omezeným, můžete ponechat stejnou osobu společníka i jednatele.

Celý proces trvá cca jeden týden od okamžiku podání návrhu na zápis změn do obchodního rejstříku. To ovšem za předpokladu, že si soud nevyžádá žádné doplnění návrhu a že se navrhovatel vzdá patnáctidenní lhůty na odvolání. Poté, co je převod hotový, jste už jako noví vlastníci zapsaní v obchodním rejstříku Vy a můžete hned začít podnikat.

I ty nejlevnější ready made firmy musí ve své ceně promítnout zřizovací náklady, takže příliš výrazné rozdíly v ceně ready made firem nebudou, i když se samozřejmě podnikatelé snaží nabídnout ready made levně a ještě levněji.

Rádi si s Vámi o výhodách ready made společností pohovoříme, probereme s Vámi, zda je to pro vaše podnikání vhodná volba a pomůžeme Vám s rozhodováním. Celým procesem Vás provedeme a vybereme pro Vás nejlepší řešení.

nejlevnější ready made firmy-kontakt

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme