• Úvod
  • Virtuální kancelář v zahraničí

Virtuální kancelář v zahraničí

Jedná se o velice oblíbenou a užitečnou službou, která je často využívána jak soukromými osobami tak i společnostmi. Její podstatou je poskytnutí adresy, na kterou vám bude chodit obchodní ale třeba i soukromá pošta, která bude dále zpracována podle vašich instrukcí – tedy odesílána v určitých časových intervalech na vaši domácí adresu nebo skenována a odesílána na vaši emailovou adresu ve formatu JPG nebo odesílána na váš fax případně si vaši poštu můžete vyzvednout osobně. Přes vaši Virtual Office v zahraničí můžete korespondenci i odesílat.

Můžete si také objednat vlastní telefonní číslo se záznamníkem a faxové číslo a nechat si příchozí zprávy a faxy posílat automaticky na váš email. V řadě lokalit je možno objednat i sekretářku, která se bude hlásit jménem vaší společnosti a bude pro vás zapisovat vzkazy, které vám poté předá dle vašich instrukci (poštou, emailem, faxem nebo telefonicky). Lze také zajistit telefonní číslo, které bude automaticky přepojovat veškeré příchozí hovory na váš mobil nebo pevnou linku do ČR.

Jsme schopni zajistit „Virtual Office“ v následujících zemích: Austrálie, Bahamy, Belize, Britské Panenské Ostrovy, Čína, Filipíny, Francie, Gibraltar, Hong Kong, Irsko, Jihoafrická Republika, Kanada, Kostarika, Malta, Malajsie, Nový Zéland, Rakousko, Seychelles, Singapur, Spojené Státy Americké, Švédsko, Velká Británie Základní cena je EUR 850 ročně a zahrnuje následující služby:

  • poskytnutí adresy na kterou vám bude chodit pošta
  • příjem vaší pošty na této adrese
  • přeposílání došlé pošty na vaši (domácí) adresu v intervalech podle vašeho přání
  • odesílání vaší pošty z této adresy

Kromě ročního poplatku je také třeba vždy uhradit předem min. EUR100 zálohu na poštovné. Z této zálohy vám budou odečítány náklady na přeposílání/odesílání vaší pošty. V některých lokalitách lze za příplatek získat i telefonní číslo se záznamníkem, vlastní (vyhrazené) nebo sdílené telefonní číslo se sekretářku, která bude zapisovat a předávat vám došlé vzkazy, vlastní (vyhrazené) nebo sdílené faxové číslo (faxy vám budou přeposílány v dohodnutých intervalech nebo automaticky), případně i telefonní číslo, u kterého budou všechny příchozí hovory automaticky přesměrovány přímo k vám (na mobil nebo do vaší kanceláře v ČR).

Poplatky a dostupnost výše uvedených služeb se liší lokalita od lokality. V případě zájmu nás kontaktujte.

virtuální kancelář kontakt

Virtual office jako virtuální kancelář v zahraničí

Zaujala Vás možnost zřízení virtuální kanceláře nebo-li virtual office v zahraničí? Pomůžeme Vám ji zřídit v zemi, kterou si vyberete.

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme