Ready made a.s.

Ready made a.s.

Ready made akciové společnosti představují jednoduchý způsob, jak lze i v případě několika málo dní mít fungující akciovou společnost připravenou k podnikání. Ready made a.s. je již založená společnost, která nevyvíjí žádnou podnikatelskou činnost. Následně je prodána zájemci, který nabyde společnost bez nutnosti tuto od začátku zakládat, je tedy pouze za úplatek převeden obchodní podíl na nového majitele.

Ready made akciová společnost je tedy rychlým řešením pro zájemce o akciovou společnost, kteří nemají čas a chuť procházet složitým procesem zakládání akciové společnosti či pouze chtějí využít tuto jednoduchou možnost. Ready made akciová společnost přináší mnoho výhod a jsou lákavou možností jak mít snadno a rychle akciovou společnost. A to bez složitého zakládání a náročného administrativního a byrokratického procesu.

Ready made akciové společnosti tak šetří nejenom čas, ale zejména peníze, jelikož není nutné skládat základní kapitál, který již byl složen a není tedy potřeba mít nahromaděny velké finanční prostředky nutné na složení základního kapitálu akciové společnosti. Proces převodu ready made akciové společnosti je rovněž nesrovnatelně rychlejší než její samotné zakládání. Využití ready made akciové společnosti tedy ušetří také spoustu času.

Založení ready made a.s.

Ready made a.s. lze rovnou koupit a prakticky ihned začít podnikat. V případě potřeby tedy nemusíte na nic čekat a můžete se pustit do podnikání nejrychleji, jak to jen lze. Ready made as mají totiž vyřízena veškerá podnikatelská oprávnění a živnosti. U ready made akciových společností neexistuje ekonomická historie, tedy společnost je bez jakýchkoliv závazků a jejím účelem je pouze další prodej.

Je však výhodou, že ready made společnost již nějakou dobu existuje. Toto je výhodné zejména u případů, kdy je zapotřebí společnost existující alespoň nějaký čas. Lze však také pořídit ready made akciovou společnost novou, resp. právě založenou.

Uvedený způsob, tedy ready made akciové společnosti je jednoduché a levné řešení získání fungující akciové společnosti. Na trhu si lze vybrat z velkého množství poskytovatelů ready made akciových společností i samotných společností. A to dle jednotlivého typu vnitřního uspořádání a řízení akciové společnosti. Stačí si jen vybrat z naší nabídky ready made firem a pak společnost nakoupit. Po převodu společnosti je možné ihned začít podnikat.

ready made a.s. založení

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme