Nominee servis

Jednou z výhod offshore společnosti je její míra anonymity, kterou nabízí. Veřejné rejstříky většiny offshore jurisdikcí mají zveřejněné pouze vybrané informace o společnosti. Těmito informacemi jsou například základní údaje, jako je název společnosti, datum založení, identifikační číslo a stav společnosti.

Informace o fyzických osobách na postu ředitele a akcionáře nebývají veřejně dohledatelné. Pokud ovšem chce klient svoji anonymitu ještě zvýšit, je možné tohoto docílit skrze využití tzv. nominee služby.

Nominee servis nabízí zvýšení anonymity ředitelů a akcionářů skrze dosazení nominee osob (nominee jednatel a nominee akcionář) do offshore společnosti. Znamená to, že v případě odkrytí vlastnické struktury či při uzavírání smluv s obchodními partnery bude za klienta jednat nominee jednatel, který k tomu bude oprávněný.

Jak funguje nominee servis?

Nominee služby poskytují odborně vyškolené osoby, které za roční poplatek vystupují jako statutární orgán offshore společnosti. Nominee servis je vždy smluvně ošetřen tzv. nominee smlouvou pro prevenci rizika zneužití tohoto vztahu jednou ze stran.

V této smlouvě se, kromě jiného, stanovují práva a povinnosti každé strany. Kromě této smlouvy klient vždy k nominee službě obdrží jednu ověřenou generální plnou moc a nedatovanou rezignaci nominee osoby.

Ceník nominee služeb

Má, na rozdíl od založení offshore společnosti, jednotnou cenu. Ať už se jedná o nominee jednatele / ředitele či nominee akcionáře, cena je stanovena na 500 EUR a platí se vždy jednou za rok. Je možné využít fyzických osob, ale také i právnických osob.

Bližší podrobnosti naleznete v našem ceníku, případně nás neváhejte kontaktovat ohledně dalších dotazů. Naše osobní konzultace jsou bezplatné.

Výhodou registrační agentury Parker & Hill je její komplexní balík služeb. Poskytujeme služby od výběru jurisdikce, založení offshore společnosti, její správu, vedení účetnictví a právní poradenství.

V rámci založení offshore společnosti můžeme také poskytnout profesionální nominee služby. Této služby je možné taky využít dodatečně po založení offshore společnosti. Proto využijte našich bezplatných konzultací a poraďte se o ochraně Vaší anonymity.

nominee služby parker

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme