• Úvod
  • Co je to offshore společnost

Co je to offshore společnost

Offshore společnost otevírá cestu k mezinárodnímu podnikání

Podnikáme v prostředí, kde na nás číhá konkurence nejen od českých firem. Úspěšná společnost musí obstát i před konkurencí mezinárodní. Jak využít výhod, které nám nabízí globální trh? Jak uspět při obchodování se zahraničím?

Poznejte výhody offshore společností a zjistěte, jak mohou přinést Vašemu podnikání například 20 % zisku navíc.

Co je to offshore společnost

Volný překlad slova offshore zní daleko od pobřeží. Výraz offshore je běžně využíván po společnosti, které mají své sídlo v zemi se vstřícným podnikatelským prostředím.

Podmínkou využití tohoto prostředí je ta, že společnosti svoji činnost vykonávají mimo toto území. Offshore společnosti jsou tedy společnosti, které mají sídlo v jedné zemi, ale samotná činnost společnosti probíhá mimo toto území.

Offshore společnost se registruje v jurisdikci (zemi) s výhodnými podmínkami provozování podnikatelské činnosti. Může se jednat o země, které mají nižší nebo dokonce nulové daňové zatížení, takzvané daňové ráje nebo země s výhodnějším režimem pro obchod, správu a ochranu soukromí vlastníka.

Stručná charakteristika offshore společnosti a jejich výhod:

  • – zakládá se v zahraničí, v zemi s výhodami pro podnikatelský subjekt,
  • – snadnější vstup na mezinárodní trhy,
  • – usnadňuje jednání se zahraničními partnery a institucemi,
  • – nižší nebo nulové daňové zatížení,
  • – ochrana soukromí a majetku.

Společnost využívá výhod mezinárodní smlouvy o zamezení dvojího zdanění. Je povinna platit daně v zemi, kde je registrována (tam je obvykle nižší daňová povinnost) a nepodléhá předpisům českého podnikání.

Pro registrující zemi to znamená příliv zahraničního kapitálu ve formě registračních poplatků a poplatků za roční fungování. Neváhejte se nás zeptat na bližší informace a sjednejte si s námi bezplatnou schůzku.

Kdy je vhodná offshore společnost

Offshore společnost využijete snadněji v případě, kdy podnikáte na poli mezinárodního obchodu, poskytujete různé formy poradenství, on-line služby nebo jste zprostředkovatelem. Z části je možné ji využít pro výrobní podnik nebo maloobchodní prodej.

Rádi Vám bezplatně vysvětlíme optimální možnosti využítí offshore společností pro Vaše podnikání.

Podnikání s offshore společností

Podnikání s offshore společností má řadu výhod. Nízká nebo nulová daňová povinnost je strategickou výhodou a pomáhá rozvoji podniku. Tím ale výhody nekončí. Jako zahraniční společnost máte mnohem více ochráněno soukromí. Zkuste si představit, že zaklepete u souseda a požádáte ho, aby Vám ukázal poslední výplatní pásku.

Bude se mu Vaše žádost líbit? Přitom jako česká společnost s ručením omezeným máte povinnost zveřejnit účetní závěrku. Každý tak má k dispozici detailní přehled o majetku společnosti a Vašem soukromém hospodaření.

Jako zahraniční společnost podnikáte podle pravidel země, ve které jste registrováni. To znamená, že není nutné zveřejňovat výši zisku a často nemáte povinnost ani předkládat účetnictví. Nemusíte se obávat ani důsledků finančních kontrol. Když budete chtít ochránit své soukromí kompletně, můžete využít služeb nominee.

Služba nominee:

  • – ve veřejných registrech uvedena pověřená osoba (nominee),
  • – nominee nemusí být rezidentem země, ve které registrujete sídlo podnikání,
  • – s nominee uzavíráte smlouvu o právech a povinnostech.

S vybranými offshore společnostmi budete v mezinárodním obchodě pro zahraniční partnery působit mnohem důvěryhodněji než s.r.o. Jistě zaznamenáte zvýšený zájem zákazníků i investorů. Další výhody Vám rádi bezplatně představíme.

Ve kterých zemích se zakládají offshore společnosti

Pro každý typ podnikání může být vhodná jiná jurisdikce. Offshore společnosti zakládáme ve 24 jurisdikcích po celém světě. Pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější zemi pro vaše podnikání. 

Oblíbenou jurisdikcí jsou zejména Seychelly, protože poskytují vysokou ochranu soukromí vlastníků, Velká Británie díky nízkému daňovému zatížení nebo Hong Kong.

Společnost sídlící v Hong Kongu je společnost se sídlem v prestižním obchodním a finančním centru Jihovýchodní Asie, a to jí otevírá dveře pro úspěšný mezinárodní obchod.

žádné daně

Jak se zakládá offshore společnost

Snadněji, než byste možná mysleli. Složitou administrativu za Vás provede zkušená poradenská společnost, která je registračním agentem už od roku 1996. Založíme Vám novou společnost, ale připravili jsme i seznam ready-made společností. Ty jsou již založeny a čekají na nového vlastníka.

Offshore společnost si můžete koupit již dnes. Seznam ready made společností je připraven a pravidelně aktualizován.

Každý obor podnikání má ale svá specifika a my Vás rádi provedeme procesem založení offshore společnosti tak, aby přesně odpovídala Vašim potřebám. Zajímá Vás více informací o založení offshore společnosti na míru?

Od detailních informací Vás dělí jen vyplnění kontaktního formuláře. Jste zvědaví o kolik byste zvýšili zisk přechodem na jinou formu podnikání?

Informace Vám poskytneme bezplatně, rádi se s Vámi setkáme osobně v naší kanceláři. Naše služby jsou Vám k dispozici i v případě, že potřebujete právní poradenství, založit sídlo společnosti nebo službu vedení účetnictví.

Profesionální poradenství poskytujeme i z oblasti zakládání svěřenských fondů nebo licencí pro kryptoměny.

Oslovte Parker & Hill, Vašeho partnera pro úspěšné podnikání.

Offshore společnosti

Výhody

vstup na mezinárodní trh
daňové úlevy
méně administrativy
vč. vedení účetnictví

Zajímá Vás více?

Komplexnost

Založení společnosti, její usídlení, doručení apostilované dokumentace, vedení účetnictví. Vše pod jednou agenturou.

Podpora

Máte zahraniční společnost a nevíte, zda máte splněné všechny zákonné povinnosti? Pomůžeme s kontrolou a dodržením všech požadavků ze strany státu.

Management

Nejste spokojení s fungováním Vašich ředitelů? Nedodržují termíny? Zkuste nás.

Férová cena

Máte již svou offshore společnost? Chcete lepší podmínky? Změňte svého registračního agenta.

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme